3D mapa San Jerónimo

Satelitní mapa San Jerónimo

název bez diakritiky: San Jeronimo
správní zařazení: Alianza, Valle, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 30' 51" North, 87° 44' 37" West

San Jerónimo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San JeronimoVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Jerónimo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Jeronimo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Alianza, Valle, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 30' 51" North, 87° 44' 37" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Jerónimo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Jerónimo

Hotely San Jerónimo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Jerónimo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Jerónimo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Jerónimo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Jerónimo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Jerónimo

3D mapa San Jerónimo v Google Earth

satelitní 3D mapa San Jerónimo, Honduras

3D mapa San JerónimoGoogle Earth – podívejte se na San Jerónimo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Jerónimo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Jerónimo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Jerónimo, Honduras v Google Earth »

Letiště San Jerónimo a okolí

Letiště ve městě San Jerónimo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Jerónimo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Jerónimo (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Jerónimo a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Jerónimo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Jerónimo: textový odkaz

satelitní mapu San Jerónimo: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Jerónimo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Jerónimo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Jerónimo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Jerónimo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nchilinga v oblasti Mpika, Northern, Zambie
  2. Cleden-Poher v oblasti Chateaulin, Finistere, Bretagne, Francie
  3. Mohammadabad v oblasti Markazi, Írán
  4. Zhanglang v oblasti Zhaoan, Fujian, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.