3D mapa Cheung Sha Wan

Satelitní mapa Cheung Sha Wan

název bez diakritiky: Cheung Sha Wan
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 14' 0" North, 114° 0' 0" East

Cheung Sha Wan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Cheung Sha WanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cheung Sha Wan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cheung Sha Wan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 14' 0" North, 114° 0' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cheung Sha Wan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cheung Sha Wan

Hotely Cheung Sha Wan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cheung Sha Wan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cheung Sha Wan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cheung Sha Wan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cheung Sha Wan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cheung Sha Wan

3D mapa Cheung Sha Wan v Google Earth

satelitní 3D mapa Cheung Sha Wan, Hong Kong

3D mapa Cheung Sha WanGoogle Earth – podívejte se na Cheung Sha Wan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cheung Sha Wan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cheung Sha Wan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cheung Sha Wan, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Cheung Sha Wan a okolí

Letiště ve městě Cheung Sha Wan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cheung Sha Wan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cheung Sha Wan (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cheung Sha Wan a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cheung Sha Wan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cheung Sha Wan: textový odkaz

satelitní mapu Cheung Sha Wan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cheung Sha Wan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cheung Sha Wan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cheung Sha Wan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cheung Sha Wan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Obersinn v oblasti Main-Spessart-Kreis, Unterfranken, Bayern, Německo
  2. Onamalutu v oblasti Nelson-Marlborough, Nový Zéland
  3. Contla v oblasti Tlaxcala, Tlaxcala, Mexiko
  4. Novalesa v oblasti Torino, Piemonte, Itálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.