3D mapa Fu Tei Wan

Satelitní mapa Fu Tei Wan

název bez diakritiky: Fu Tei Wan
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 18' 0" North, 113° 56' 0" East

Fu Tei Wan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Fu Tei WanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Fu Tei Wan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Fu Tei Wan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 18' 0" North, 113° 56' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Fu Tei Wan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Fu Tei Wan

Hotely Fu Tei Wan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Fu Tei Wan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Fu Tei Wan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Fu Tei Wan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Fu Tei Wan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Fu Tei Wan

3D mapa Fu Tei Wan v Google Earth

satelitní 3D mapa Fu Tei Wan, Hong Kong

3D mapa Fu Tei WanGoogle Earth – podívejte se na Fu Tei Wan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Fu Tei Wan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Fu Tei Wan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Fu Tei Wan, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Fu Tei Wan a okolí

Letiště ve městě Fu Tei Wan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Fu Tei Wan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Fu Tei Wan (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Fu Tei Wan a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Fu Tei Wan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Fu Tei Wan: textový odkaz

satelitní mapu Fu Tei Wan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Fu Tei Wan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Fu Tei Wan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Fu Tei Wan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Fu Tei Wan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Witzingerreut v oblasti Passau, Niederbayern, Bayern, Německo
  2. Tianhou v oblasti Kaihua, Zhejiang, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.