3D mapa Hung Hom

Satelitní mapa Hung Hom

název bez diakritiky: Hung Hom
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 18' 0" North, 114° 11' 0" East

Hung Hom a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Hung HomVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hung Hom. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hung Hom, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 18' 0" North, 114° 11' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hung Hom v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hung Hom

Hotely Hung Hom: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hung Hom: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hung Hom, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hung Hom Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hung Hom. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hung Hom

3D mapa Hung Hom v Google Earth

satelitní 3D mapa Hung Hom, Hong Kong

3D mapa Hung HomGoogle Earth – podívejte se na Hung Hom z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hung Hom dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hung Hom shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hung Hom, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Hung Hom a okolí

Letiště ve městě Hung Hom a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hung Hom říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hung Hom (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hung Hom a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hung Hom

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hung Hom: textový odkaz

satelitní mapu Hung Hom: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hung Hom

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hung Hom: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hung Hom: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hung Hom: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Surguty v oblasti Severnyy rayon, Novosibirskaya Oblast, Rusko
  2. Jesus Maria v oblasti Teapa, Tabasco, Mexiko
  3. Sissa v oblasti Dargo, Namentenga, Burkina Faso
  4. Razhan v oblasti West Azarbayejan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.