3D mapa Kennedy Town

Satelitní mapa Kennedy Town

název bez diakritiky: Kennedy Town
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 17' 0" North, 114° 7' 0" East

Kennedy Town a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kennedy TownVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kennedy Town. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kennedy Town, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 17' 0" North, 114° 7' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kennedy Town v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kennedy Town

Hotely Kennedy Town: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kennedy Town: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kennedy Town, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kennedy Town Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kennedy Town. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kennedy Town

3D mapa Kennedy Town v Google Earth

satelitní 3D mapa Kennedy Town, Hong Kong

3D mapa Kennedy TownGoogle Earth – podívejte se na Kennedy Town z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kennedy Town dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kennedy Town shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kennedy Town, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Kennedy Town a okolí

Letiště ve městě Kennedy Town a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kennedy Town říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kennedy Town (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kennedy Town a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kennedy Town

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kennedy Town: textový odkaz

satelitní mapu Kennedy Town: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kennedy Town

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kennedy Town: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kennedy Town: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kennedy Town: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Beleninnko v oblasti Koulikoro, Mali
  2. Sar R'as v oblasti Kerman, Írán
  3. Bellegelo v oblasti Hajdu-Bihar, Maďarsko
  4. Katanya v oblasti Kaoma, Western, Zambie
  5. Pac Van v oblasti Na Hang, Tuyen Quang, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.