3D mapa Kings Park

Satelitní mapa Kings Park

název bez diakritiky: Kings Park
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 19' 0" North, 114° 10' 0" East

Kings Park a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kings ParkVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kings Park. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kings Park, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 19' 0" North, 114° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kings Park v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kings Park

Hotely Kings Park: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kings Park: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kings Park, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kings Park Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kings Park. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kings Park

3D mapa Kings Park v Google Earth

satelitní 3D mapa Kings Park, Hong Kong

3D mapa Kings ParkGoogle Earth – podívejte se na Kings Park z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kings Park dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kings Park shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kings Park, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Kings Park a okolí

Letiště ve městě Kings Park a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kings Park říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kings Park (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kings Park a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kings Park

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kings Park: textový odkaz

satelitní mapu Kings Park: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kings Park

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kings Park: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kings Park: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kings Park: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mori v oblasti Mandsaur, Madhya Pradesh, Indie
  2. Karagos v oblasti Guryev, Kazachstán
  3. Tindlit v oblasti Ouarzazate, Sud, Maroko
  4. Kadji v oblasti Gao, Mali
  5. Dumrahar v oblasti Surguja (Ambikapur), Madhya Pradesh, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.