3D mapa Ko Long

Satelitní mapa Ko Long

název bez diakritiky: Ko Long
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 13' 0" North, 114° 6' 0" East

Ko Long a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ko LongVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ko Long. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ko Long, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 13' 0" North, 114° 6' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ko Long v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ko Long

Hotely Ko Long: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ko Long: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ko Long, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ko Long Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ko Long. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ko Long

3D mapa Ko Long v Google Earth

satelitní 3D mapa Ko Long, Hong Kong

3D mapa Ko LongGoogle Earth – podívejte se na Ko Long z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ko Long dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ko Long shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ko Long, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Ko Long a okolí

Letiště ve městě Ko Long a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ko Long říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ko Long (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ko Long a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ko Long

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ko Long: textový odkaz

satelitní mapu Ko Long: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ko Long

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ko Long: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ko Long: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ko Long: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Coreze v oblasti Delaware County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  2. Rezvan v oblasti Horasan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.