3D mapa Kowloon Tong

Satelitní mapa Kowloon Tong

název bez diakritiky: Kowloon Tong
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 20' 0" North, 114° 11' 0" East

Kowloon Tong a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kowloon TongVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kowloon Tong. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kowloon Tong, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 20' 0" North, 114° 11' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kowloon Tong v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kowloon Tong

Hotely Kowloon Tong: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kowloon Tong: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kowloon Tong, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kowloon Tong Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kowloon Tong. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kowloon Tong

3D mapa Kowloon Tong v Google Earth

satelitní 3D mapa Kowloon Tong, Hong Kong

3D mapa Kowloon TongGoogle Earth – podívejte se na Kowloon Tong z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kowloon Tong dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kowloon Tong shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kowloon Tong, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Kowloon Tong a okolí

Letiště ve městě Kowloon Tong a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kowloon Tong říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kowloon Tong (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kowloon Tong a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kowloon Tong

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kowloon Tong: textový odkaz

satelitní mapu Kowloon Tong: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kowloon Tong

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kowloon Tong: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kowloon Tong: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kowloon Tong: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tshasu v oblasti Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Dara v oblasti Telimele, Kindia, Guinea
  3. Morozeni v oblasti Orhei, Moldávie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.