3D mapa Lung Tseng Tau

Satelitní mapa Lung Tseng Tau

název bez diakritiky: Lung Tseng Tau
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 17' 0" North, 113° 56' 0" East

Lung Tseng Tau a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Lung Tseng TauVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lung Tseng Tau. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lung Tseng Tau, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 17' 0" North, 113° 56' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lung Tseng Tau v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lung Tseng Tau

Hotely Lung Tseng Tau: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lung Tseng Tau: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lung Tseng Tau, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lung Tseng Tau Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lung Tseng Tau. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lung Tseng Tau

3D mapa Lung Tseng Tau v Google Earth

satelitní 3D mapa Lung Tseng Tau, Hong Kong

3D mapa Lung Tseng TauGoogle Earth – podívejte se na Lung Tseng Tau z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lung Tseng Tau dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lung Tseng Tau shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lung Tseng Tau, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Lung Tseng Tau a okolí

Letiště ve městě Lung Tseng Tau a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lung Tseng Tau říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lung Tseng Tau (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lung Tseng Tau a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lung Tseng Tau

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lung Tseng Tau: textový odkaz

satelitní mapu Lung Tseng Tau: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lung Tseng Tau

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lung Tseng Tau: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lung Tseng Tau: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lung Tseng Tau: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lajaqma v oblasti Settat, Centre, Maroko
  2. Applecross v oblasti Highland, Scotland, Scotland, Velká Británie
  3. Mahatsara v oblasti Mahanoro, Toamasina, Madagaskar
  4. Magura v oblasti Pirojpur Zl, Barisal Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.