3D mapa Ma Tau Wai

Satelitní mapa Ma Tau Wai

název bez diakritiky: Ma Tau Wai
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 19' 0" North, 114° 11' 0" East

Ma Tau Wai a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ma Tau WaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ma Tau Wai. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ma Tau Wai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 19' 0" North, 114° 11' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ma Tau Wai v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ma Tau Wai

Hotely Ma Tau Wai: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ma Tau Wai: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ma Tau Wai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ma Tau Wai Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ma Tau Wai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ma Tau Wai

3D mapa Ma Tau Wai v Google Earth

satelitní 3D mapa Ma Tau Wai, Hong Kong

3D mapa Ma Tau WaiGoogle Earth – podívejte se na Ma Tau Wai z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ma Tau Wai dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ma Tau Wai shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ma Tau Wai, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Ma Tau Wai a okolí

Letiště ve městě Ma Tau Wai a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ma Tau Wai říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ma Tau Wai (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ma Tau Wai a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ma Tau Wai

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ma Tau Wai: textový odkaz

satelitní mapu Ma Tau Wai: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ma Tau Wai

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ma Tau Wai: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ma Tau Wai: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ma Tau Wai: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ummingen v oblasti Bochum, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Německo
  2. Ureenow v oblasti Qoryooley, Sh. Hoose, Somálsko
  3. Kotumahun v oblasti Bo, Southern, Sierra Leone
  4. Agua Santa del Yuna v oblasti Duarte, Dominikánská republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.