3D mapa Ma Wan

Satelitní mapa Ma Wan

název bez diakritiky: Ma Wan
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 17' 0" North, 113° 56' 0" East

Ma Wan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ma WanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ma Wan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ma Wan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 17' 0" North, 113° 56' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ma Wan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ma Wan

Hotely Ma Wan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ma Wan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ma Wan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ma Wan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ma Wan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ma Wan

3D mapa Ma Wan v Google Earth

satelitní 3D mapa Ma Wan, Hong Kong

3D mapa Ma WanGoogle Earth – podívejte se na Ma Wan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ma Wan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ma Wan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ma Wan, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Ma Wan a okolí

Letiště ve městě Ma Wan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ma Wan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ma Wan (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ma Wan a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ma Wan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ma Wan: textový odkaz

satelitní mapu Ma Wan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ma Wan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ma Wan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ma Wan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ma Wan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ichbana v oblasti Tetouan, Nord Ouest, Maroko
  2. Kihagara v oblasti Mbinga, Ruvuma, Tanzanie
  3. Coloradas v oblasti Alcala, Valle del Cauca, Kolumbie
  4. Zvikov v oblasti Hradec Kralové, Královéhradecký kraj, Česká republika
  5. Ikundu v oblasti Central, Keňa
  6. Musa Bolaghi v oblasti Hamadan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.