3D mapa North Point Estate

Satelitní mapa North Point Estate

název bez diakritiky: North Point Estate
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 18' 0" North, 114° 12' 0" East

North Point Estate a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa North Point EstateVítejte na stránce věnované satelitní mapě North Point Estate. Název zobrazeného místa bez diakritiky je North Point Estate, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 18' 0" North, 114° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: North Point Estate v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely North Point Estate

Hotely North Point Estate: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely North Point Estate: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě North Point Estate, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě North Point Estate Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě North Point Estate. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města North Point Estate

3D mapa North Point Estate v Google Earth

satelitní 3D mapa North Point Estate, Hong Kong

3D mapa North Point EstateGoogle Earth – podívejte se na North Point Estate z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu North Point Estate dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu North Point Estate shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa North Point Estate, Hong Kong v Google Earth »

Letiště North Point Estate a okolí

Letiště ve městě North Point Estate a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích North Point Estate říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast North Point Estate (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro North Point Estate a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu North Point Estate

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu North Point Estate: textový odkaz

satelitní mapu North Point Estate: obrázkový odkaz

satelitní mapu North Point Estate

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu North Point Estate: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu North Point Estate: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu North Point Estate: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Betare-Baya v oblasti Djerem, Adamoua, Kamerun
  2. Fandanta v oblasti Siguiri, Kankan, Guinea
  3. Brzozka v oblasti Wegrow, Mazowieckie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.