3D mapa Pak Tin

Satelitní mapa Pak Tin

název bez diakritiky: Pak Tin
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 23' 0" North, 114° 10' 0" East

Pak Tin a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Pak TinVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pak Tin. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pak Tin, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 23' 0" North, 114° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pak Tin v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pak Tin

Hotely Pak Tin: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pak Tin: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pak Tin, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pak Tin Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pak Tin. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pak Tin

3D mapa Pak Tin v Google Earth

satelitní 3D mapa Pak Tin, Hong Kong

3D mapa Pak TinGoogle Earth – podívejte se na Pak Tin z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pak Tin dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pak Tin shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pak Tin, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Pak Tin a okolí

Letiště ve městě Pak Tin a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pak Tin říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pak Tin (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pak Tin a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pak Tin

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pak Tin: textový odkaz

satelitní mapu Pak Tin: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pak Tin

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pak Tin: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pak Tin: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pak Tin: velká mapa jako odkaznáhodná místa


    Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.