3D mapa Sham Shui Po

Satelitní mapa Sham Shui Po

název bez diakritiky: Sham Shui Po
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 20' 0" North, 114° 9' 0" East

Sham Shui Po a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sham Shui PoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sham Shui Po. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sham Shui Po, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 20' 0" North, 114° 9' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sham Shui Po v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sham Shui Po

Hotely Sham Shui Po: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sham Shui Po: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sham Shui Po, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sham Shui Po Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sham Shui Po. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sham Shui Po

3D mapa Sham Shui Po v Google Earth

satelitní 3D mapa Sham Shui Po, Hong Kong

3D mapa Sham Shui PoGoogle Earth – podívejte se na Sham Shui Po z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sham Shui Po dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sham Shui Po shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sham Shui Po, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Sham Shui Po a okolí

Letiště ve městě Sham Shui Po a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sham Shui Po říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sham Shui Po (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sham Shui Po a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sham Shui Po

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sham Shui Po: textový odkaz

satelitní mapu Sham Shui Po: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sham Shui Po

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sham Shui Po: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sham Shui Po: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sham Shui Po: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Deh-e Ka'id v oblasti Markazi, Írán
  2. Reyershausen v oblasti Gottingen, Braunschweig, Niedersachsen, Německo
  3. Bozoro v oblasti Bouca, Ouham, Středoafrická republika
  4. Poschach v oblasti Imst, Tirol, Rakousko
  5. Los Xalin v oblasti Sn Juan Sacatep, Guatemala, Guatemala

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.