3D mapa Shouson Hill

Satelitní mapa Shouson Hill

název bez diakritiky: Shouson Hill
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 15' 0" North, 114° 11' 0" East

Shouson Hill a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Shouson HillVítejte na stránce věnované satelitní mapě Shouson Hill. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Shouson Hill, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 15' 0" North, 114° 11' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Shouson Hill v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Shouson Hill

Hotely Shouson Hill: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Shouson Hill: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shouson Hill, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Shouson Hill Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shouson Hill. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Shouson Hill

3D mapa Shouson Hill v Google Earth

satelitní 3D mapa Shouson Hill, Hong Kong

3D mapa Shouson HillGoogle Earth – podívejte se na Shouson Hill z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Shouson Hill dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Shouson Hill shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Shouson Hill, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Shouson Hill a okolí

Letiště ve městě Shouson Hill a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Shouson Hill říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Shouson Hill (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Shouson Hill a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Shouson Hill

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Shouson Hill: textový odkaz

satelitní mapu Shouson Hill: obrázkový odkaz

satelitní mapu Shouson Hill

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Shouson Hill: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Shouson Hill: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Shouson Hill: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mutsunda v oblasti Norrtalje Kommun, Stockholms Lan, Švédsko
  2. Mount Hope v oblasti Shenandoah County, Virginia, Spojené státy americké
  3. Sarkhelai Banda v oblasti Abbottabad, N.W.F.P., Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.