3D mapa Tai Ping Shan

Satelitní mapa Tai Ping Shan

název bez diakritiky: Tai Ping Shan
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 17' 0" North, 114° 9' 0" East

Tai Ping Shan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tai Ping ShanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tai Ping Shan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tai Ping Shan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 17' 0" North, 114° 9' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tai Ping Shan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tai Ping Shan

Hotely Tai Ping Shan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tai Ping Shan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tai Ping Shan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tai Ping Shan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tai Ping Shan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tai Ping Shan

3D mapa Tai Ping Shan v Google Earth

satelitní 3D mapa Tai Ping Shan, Hong Kong

3D mapa Tai Ping ShanGoogle Earth – podívejte se na Tai Ping Shan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tai Ping Shan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tai Ping Shan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tai Ping Shan, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Tai Ping Shan a okolí

Letiště ve městě Tai Ping Shan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tai Ping Shan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tai Ping Shan (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tai Ping Shan a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tai Ping Shan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tai Ping Shan: textový odkaz

satelitní mapu Tai Ping Shan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tai Ping Shan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tai Ping Shan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tai Ping Shan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tai Ping Shan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Song Naba v oblasti Zam, Ganzourgou, Burkina Faso
  2. Krzyz v oblasti Tarnow I, Malopolske, Polsko
  3. Buenavista v oblasti Uribia, Guajira, Kolumbie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.