3D mapa Tanner Hill Estate

Satelitní mapa Tanner Hill Estate

název bez diakritiky: Tanner Hill Estate
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 17' 0" North, 114° 12' 0" East

Tanner Hill Estate a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tanner Hill EstateVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tanner Hill Estate. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tanner Hill Estate, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 17' 0" North, 114° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tanner Hill Estate v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tanner Hill Estate

Hotely Tanner Hill Estate: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tanner Hill Estate: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tanner Hill Estate, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tanner Hill Estate Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tanner Hill Estate. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tanner Hill Estate

3D mapa Tanner Hill Estate v Google Earth

satelitní 3D mapa Tanner Hill Estate, Hong Kong

3D mapa Tanner Hill EstateGoogle Earth – podívejte se na Tanner Hill Estate z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tanner Hill Estate dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tanner Hill Estate shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tanner Hill Estate, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Tanner Hill Estate a okolí

Letiště ve městě Tanner Hill Estate a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tanner Hill Estate říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tanner Hill Estate (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tanner Hill Estate a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tanner Hill Estate

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tanner Hill Estate: textový odkaz

satelitní mapu Tanner Hill Estate: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tanner Hill Estate

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tanner Hill Estate: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tanner Hill Estate: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tanner Hill Estate: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bhavnagar v oblasti Bhavnagar, Gujarat, Indie
  2. Seaca de Padure v oblasti Dolj, Rumunsko
  3. Tagbuane v oblasti Bohol, Region 7, Filipíny
  4. Buenavista v oblasti Simacota, Santander, Kolumbie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.