3D mapa Tung Tau Tsuen

Satelitní mapa Tung Tau Tsuen

název bez diakritiky: Tung Tau Tsuen
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 20' 0" North, 114° 11' 0" East

Tung Tau Tsuen a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tung Tau TsuenVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tung Tau Tsuen. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tung Tau Tsuen, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 20' 0" North, 114° 11' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tung Tau Tsuen v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tung Tau Tsuen

Hotely Tung Tau Tsuen: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tung Tau Tsuen: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tung Tau Tsuen, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tung Tau Tsuen Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tung Tau Tsuen. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tung Tau Tsuen

3D mapa Tung Tau Tsuen v Google Earth

satelitní 3D mapa Tung Tau Tsuen, Hong Kong

3D mapa Tung Tau TsuenGoogle Earth – podívejte se na Tung Tau Tsuen z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tung Tau Tsuen dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tung Tau Tsuen shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tung Tau Tsuen, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Tung Tau Tsuen a okolí

Letiště ve městě Tung Tau Tsuen a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tung Tau Tsuen říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tung Tau Tsuen (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tung Tau Tsuen a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tung Tau Tsuen

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tung Tau Tsuen: textový odkaz

satelitní mapu Tung Tau Tsuen: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tung Tau Tsuen

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tung Tau Tsuen: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tung Tau Tsuen: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tung Tau Tsuen: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cuijiazhuang v oblasti Zunhua, Hebei, Čína
  2. Luama v oblasti La Coruna, Galicia, Španělsko
  3. Caguyuman v oblasti Iloilo, Region 6, Filipíny
  4. Putun v oblasti Belu, Nusa Tenggara Timur, Indonésie
  5. Kampungjati v oblasti Bogor, Jawa Barat, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.