3D mapa Yau Ma Tei

Satelitní mapa Yau Ma Tei

název bez diakritiky: Yau Ma Tei
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 19' 0" North, 114° 10' 0" East

Yau Ma Tei a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Yau Ma TeiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Yau Ma Tei. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Yau Ma Tei, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 19' 0" North, 114° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Yau Ma Tei v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Yau Ma Tei

Hotely Yau Ma Tei: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Yau Ma Tei: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Yau Ma Tei, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Yau Ma Tei Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Yau Ma Tei. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Yau Ma Tei

3D mapa Yau Ma Tei v Google Earth

satelitní 3D mapa Yau Ma Tei, Hong Kong

3D mapa Yau Ma TeiGoogle Earth – podívejte se na Yau Ma Tei z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Yau Ma Tei dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Yau Ma Tei shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Yau Ma Tei, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Yau Ma Tei a okolí

Letiště ve městě Yau Ma Tei a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Yau Ma Tei říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Yau Ma Tei (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Yau Ma Tei a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Yau Ma Tei

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Yau Ma Tei: textový odkaz

satelitní mapu Yau Ma Tei: obrázkový odkaz

satelitní mapu Yau Ma Tei

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Yau Ma Tei: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Yau Ma Tei: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Yau Ma Tei: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Adingi v oblasti Okoro, Nebbi, Uganda
  2. Pinarbasi v oblasti Konya, Turecko
  3. Son en Breugel v oblasti Noord-Brabant, Nizozemí
  4. Pantani v oblasti Udine, Friuli-Venezia Giulia, Itálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.