3D mapa Nizāmpet

Satelitní mapa Nizāmpet

název bez diakritiky: Nizampet
správní zařazení: Rangareddi, Andhra Pradesh, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 17° 31' 4" North, 78° 22' 53" East

Nizāmpet a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NizampetVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nizāmpet. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nizampet, administrativně je místo zařazeno do oblasti Rangareddi, Andhra Pradesh, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 17° 31' 4" North, 78° 22' 53" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nizāmpet v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nizāmpet

Hotely Nizāmpet: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nizāmpet: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nizāmpet, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nizāmpet Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nizāmpet. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nizāmpet

3D mapa Nizāmpet v Google Earth

satelitní 3D mapa Nizāmpet, Indie

3D mapa NizāmpetGoogle Earth – podívejte se na Nizāmpet z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nizāmpet dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nizāmpet shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nizāmpet, Indie v Google Earth »

Letiště Nizāmpet a okolí

Letiště ve městě Nizāmpet a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nizāmpet říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nizāmpet (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nizāmpet a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nizāmpet

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nizāmpet: textový odkaz

satelitní mapu Nizāmpet: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nizāmpet

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nizāmpet: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nizāmpet: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nizāmpet: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Katoke v oblasti Kasai-Oriental, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Nikrail v oblasti Dhaka Zila, Dhaka Div, Bangladéš
  3. Dahu Timur v oblasti Serang, Jawa Barat, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.