3D mapa Jalāripeta

Satelitní mapa Jalāripeta

název bez diakritiky: Jalaripeta
správní zařazení: Vishakhapatnam, Andhra Pradesh, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 17° 44' 0" North, 83° 21' 0" East

Jalāripeta a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa JalaripetaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jalāripeta. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jalaripeta, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vishakhapatnam, Andhra Pradesh, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 17° 44' 0" North, 83° 21' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jalāripeta v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jalāripeta

Hotely Jalāripeta: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jalāripeta: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jalāripeta, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jalāripeta Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jalāripeta. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Jalāripeta

3D mapa Jalāripeta v Google Earth

satelitní 3D mapa Jalāripeta, Indie

3D mapa JalāripetaGoogle Earth – podívejte se na Jalāripeta z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jalāripeta dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jalāripeta shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jalāripeta, Indie v Google Earth »

Letiště Jalāripeta a okolí

Letiště ve městě Jalāripeta a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jalāripeta říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jalāripeta (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jalāripeta a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jalāripeta

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jalāripeta: textový odkaz

satelitní mapu Jalāripeta: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jalāripeta

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jalāripeta: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jalāripeta: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jalāripeta: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Den Hoek v oblasti Antwerpen, Vlaanderen, Belgie
  2. Al Hamrat v oblasti Homs (Hims), Sýrie
  3. Karrendorf v oblasti Ostvorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.