3D mapa Khizr Sarāi

Satelitní mapa Khizr Sarāi

název bez diakritiky: Khizr Sarai
správní zařazení: Gaya, Bihar, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 24° 58' 0" North, 85° 6' 0" East

Khizr Sarāi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Khizr SaraiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Khizr Sarāi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Khizr Sarai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gaya, Bihar, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 58' 0" North, 85° 6' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Khizr Sarāi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Khizr Sarāi

Hotely Khizr Sarāi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Khizr Sarāi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Khizr Sarāi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Khizr Sarāi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Khizr Sarāi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Khizr Sarāi

3D mapa Khizr Sarāi v Google Earth

satelitní 3D mapa Khizr Sarāi, Indie

3D mapa Khizr SarāiGoogle Earth – podívejte se na Khizr Sarāi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Khizr Sarāi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Khizr Sarāi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Khizr Sarāi, Indie v Google Earth »

Letiště Khizr Sarāi a okolí

Letiště ve městě Khizr Sarāi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Khizr Sarāi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Khizr Sarāi (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Khizr Sarāi a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Khizr Sarāi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Khizr Sarāi: textový odkaz

satelitní mapu Khizr Sarāi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Khizr Sarāi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Khizr Sarāi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Khizr Sarāi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Khizr Sarāi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Long He v oblasti Thuan Chau, Son La, Vietnam
  2. Viiri v oblasti Lappi, Lappi, Finsko
  3. Wuro Jato v oblasti Bali, Taraba, Nigérie
  4. Agabayyali v oblasti Azerbaydzhan Territor, Ázerbájdžán
  5. Lesonice v oblasti Třebíč, Vysočina, Česká republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.