3D mapa Tinpahār

Satelitní mapa Tinpahār

název bez diakritiky: Tinpahar
správní zařazení: Sahibganj, Bihar, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 24° 59' 0" North, 87° 44' 0" East

Tinpahār a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TinpaharVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tinpahār. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tinpahar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sahibganj, Bihar, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 59' 0" North, 87° 44' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tinpahār v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tinpahār

Hotely Tinpahār: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tinpahār: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tinpahār, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tinpahār Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tinpahār. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tinpahār

3D mapa Tinpahār v Google Earth

satelitní 3D mapa Tinpahār, Indie

3D mapa TinpahārGoogle Earth – podívejte se na Tinpahār z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tinpahār dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tinpahār shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tinpahār, Indie v Google Earth »

Letiště Tinpahār a okolí

Letiště ve městě Tinpahār a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tinpahār říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tinpahār (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tinpahār a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tinpahār

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tinpahār: textový odkaz

satelitní mapu Tinpahār: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tinpahār

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tinpahār: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tinpahār: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tinpahār: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Maha-dong v oblasti North Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Osvaldo Cruz v oblasti Osvaldo Cruz, Sao Paulo, Brazílie
  3. Bel'mes v oblasti Semipalatinsk, Kazachstán
  4. Saunk v oblasti Bharatpur, Rajasthan, Indie
  5. Mikhaylovka v oblasti Ershovskiy rayon, Saratovskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.