3D mapa Colangute

Satelitní mapa Colangute

název bez diakritiky: Colangute
správní zařazení: Indie, Asie
zeměpisná poloha: 15° 32' 0" North, 73° 45' 0" East

Colangute a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ColanguteVítejte na stránce věnované satelitní mapě Colangute. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Colangute, administrativně je místo zařazeno do oblasti Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 32' 0" North, 73° 45' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Colangute v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Colangute

Hotely Colangute: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Colangute: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Colangute, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Colangute Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Colangute. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Colangute

3D mapa Colangute v Google Earth

satelitní 3D mapa Colangute, Indie

3D mapa ColanguteGoogle Earth – podívejte se na Colangute z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Colangute dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Colangute shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Colangute, Indie v Google Earth »

Letiště Colangute a okolí

Letiště ve městě Colangute a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Colangute říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Colangute (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Colangute a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Colangute

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Colangute: textový odkaz

satelitní mapu Colangute: obrázkový odkaz

satelitní mapu Colangute

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Colangute: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Colangute: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Colangute: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Neder Bjerre v oblasti Juelsminde, Vejle, Dánsko
  2. Vigevano v oblasti Pavia, Lombardia, Itálie
  3. Cuevas v oblasti Distrito Nacional, Dominikánská republika
  4. Aguilar de Campoo v oblasti Palencia, Castilla y Leon, Španělsko
  5. Qingyang v oblasti Sihong, Jiangsu, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.