3D mapa Anghad

Satelitní mapa Anghad

název bez diakritiky: Anghad
správní zařazení: Kheda, Gujarat, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 22° 23' 0" North, 73° 5' 0" East

Anghad a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AnghadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Anghad. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Anghad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kheda, Gujarat, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 23' 0" North, 73° 5' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Anghad v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Anghad

Hotely Anghad: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Anghad: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Anghad, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Anghad Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Anghad. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Anghad

3D mapa Anghad v Google Earth

satelitní 3D mapa Anghad, Indie

3D mapa AnghadGoogle Earth – podívejte se na Anghad z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Anghad dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Anghad shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Anghad, Indie v Google Earth »

Letiště Anghad a okolí

Letiště ve městě Anghad a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Anghad říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Anghad (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Anghad a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Anghad

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Anghad: textový odkaz

satelitní mapu Anghad: obrázkový odkaz

satelitní mapu Anghad

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Anghad: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Anghad: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Anghad: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El Picadero v oblasti Rangel, Merida, Venezuela
  2. Castanho v oblasti Barcelos, Amazonas, Brazílie
  3. Saint Paul v oblasti Decatur County, Indiana, Spojené státy americké
  4. Montreal-Nord v oblasti Communaute-Urbaine-De-Montreal, Quebec, Kanada
  5. Gailekiemis v oblasti Alytaus, Alytus, Litva

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.