3D mapa Prithīpur

Satelitní mapa Prithīpur

název bez diakritiky: Prithipur
správní zařazení: Jammu, Jammu and Kashmir, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 32° 38' 0" North, 74° 50' 25" East

Prithīpur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PrithipurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Prithīpur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Prithipur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jammu, Jammu and Kashmir, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 38' 0" North, 74° 50' 25" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Prithīpur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Prithīpur

Hotely Prithīpur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Prithīpur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Prithīpur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Prithīpur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Prithīpur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Prithīpur

3D mapa Prithīpur v Google Earth

satelitní 3D mapa Prithīpur, Indie

3D mapa PrithīpurGoogle Earth – podívejte se na Prithīpur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Prithīpur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Prithīpur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Prithīpur, Indie v Google Earth »

Letiště Prithīpur a okolí

Letiště ve městě Prithīpur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Prithīpur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Prithīpur (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Prithīpur a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Prithīpur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Prithīpur: textový odkaz

satelitní mapu Prithīpur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Prithīpur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Prithīpur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Prithīpur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Prithīpur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bohoyo v oblasti Avila, Castilla y Leon, Španělsko
  2. Magude v oblasti Chigubo, Gaza, Mozambik
  3. Lobergi v oblasti Valkas, Lotyšsko
  4. Antsakoazato v oblasti Ambalavao, Fianarantsoa, Madagaskar

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.