3D mapa Dhārwād

Satelitní mapa Dhārwād

název bez diakritiky: Dharwad
správní zařazení: Dharwad, Karnataka, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 15° 28' 0" North, 75° 1' 0" East

Dhārwād a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DharwadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dhārwād. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dharwad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dharwad, Karnataka, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 28' 0" North, 75° 1' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dhārwād v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dhārwād

Hotely Dhārwād: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dhārwād: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dhārwād, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dhārwād Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dhārwād. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dhārwād

3D mapa Dhārwād v Google Earth

satelitní 3D mapa Dhārwād, Indie

3D mapa DhārwādGoogle Earth – podívejte se na Dhārwād z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dhārwād dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dhārwād shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dhārwād, Indie v Google Earth »

Letiště Dhārwād a okolí

Letiště ve městě Dhārwād a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dhārwād říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dhārwād (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dhārwād a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dhārwād

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dhārwād: textový odkaz

satelitní mapu Dhārwād: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dhārwād

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dhārwād: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dhārwād: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dhārwād: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hresice v oblasti Kladno, Středočeský kraj, Česká republika
  2. Besiktas v oblasti Kars, Turecko
  3. Ghamewala v oblasti Sahiwal, Punjab, Pákistán
  4. Las Brisas v oblasti Puerto Rondon, Arauca, Kolumbie
  5. Toussaint v oblasti le Havre, Seine-Maritime, Haute-Normandie, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.