3D mapa Mumbai

Satelitní mapa Mumbai

název bez diakritiky: Mumbai
správní zařazení: Greater Bombay, Maharashtra, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 18° 58' 30" North, 72° 49' 33" East

Mumbai a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MumbaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mumbai. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mumbai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Greater Bombay, Maharashtra, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 58' 30" North, 72° 49' 33" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mumbai v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mumbai

Hotely Mumbai: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mumbai: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mumbai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mumbai Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mumbai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Mumbai

3D mapa Mumbai v Google Earth

satelitní 3D mapa Mumbai, Indie

3D mapa MumbaiGoogle Earth – podívejte se na Mumbai z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mumbai dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mumbai shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mumbai, Indie v Google Earth »

Letiště Mumbai a okolí

Letiště ve městě Mumbai a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mumbai říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mumbai (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mumbai a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mumbai

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mumbai: textový odkaz

satelitní mapu Mumbai: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mumbai

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mumbai: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mumbai: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mumbai: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Aschach v oblasti Lindau, Schwaben, Bayern, Německo
  2. El Novillo v oblasti Matanzas, Kuba
  3. Kuusirati v oblasti Pohjois-Pohjanmaa, Oulu, Finsko
  4. New Naineri v oblasti West Sepik, Papua Nová Guinea
  5. Ap Rach Go v oblasti Tam Binh, Vinh Long, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.