3D mapa Vile Parle

Satelitní mapa Vile Parle

název bez diakritiky: Vile Parle
správní zařazení: Greater Bombay, Maharashtra, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 19° 6' 0" North, 72° 50' 0" East

Vile Parle a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Vile ParleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vile Parle. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vile Parle, administrativně je místo zařazeno do oblasti Greater Bombay, Maharashtra, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 6' 0" North, 72° 50' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vile Parle v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vile Parle

Hotely Vile Parle: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vile Parle: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vile Parle, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vile Parle Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vile Parle. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vile Parle

3D mapa Vile Parle v Google Earth

satelitní 3D mapa Vile Parle, Indie

3D mapa Vile ParleGoogle Earth – podívejte se na Vile Parle z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vile Parle dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vile Parle shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vile Parle, Indie v Google Earth »

Letiště Vile Parle a okolí

Letiště ve městě Vile Parle a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vile Parle říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vile Parle (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vile Parle a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vile Parle

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vile Parle: textový odkaz

satelitní mapu Vile Parle: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vile Parle

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vile Parle: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vile Parle: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vile Parle: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rakovica v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  2. Rohrach v oblasti Rems-Murr-Kreis, Stuttgart, Baden-Wurttemberg, Německo
  3. Witzhave v oblasti Stormarn, Schleswig-Holstein, Schleswig-Holstein, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.