3D mapa Māngvādi

Satelitní mapa Māngvādi

název bez diakritiky: Mangvadi
správní zařazení: Pune, Maharashtra, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 18° 26' 0" North, 73° 52' 0" East

Māngvādi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MangvadiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Māngvādi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mangvadi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pune, Maharashtra, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 26' 0" North, 73° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Māngvādi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Māngvādi

Hotely Māngvādi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Māngvādi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Māngvādi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Māngvādi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Māngvādi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Māngvādi

3D mapa Māngvādi v Google Earth

satelitní 3D mapa Māngvādi, Indie

3D mapa MāngvādiGoogle Earth – podívejte se na Māngvādi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Māngvādi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Māngvādi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Māngvādi, Indie v Google Earth »

Letiště Māngvādi a okolí

Letiště ve městě Māngvādi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Māngvādi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Māngvādi (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Māngvādi a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Māngvādi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Māngvādi: textový odkaz

satelitní mapu Māngvādi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Māngvādi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Māngvādi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Māngvādi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Māngvādi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Castle Frome v oblasti County of Herefordshire, West Midlands, England, Velká Británie
  2. Ussaque v oblasti Caravela (Uno), Bolama, Guinea-Bissau

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.