3D mapa Phūrsungi

Satelitní mapa Phūrsungi

název bez diakritiky: Phursungi
správní zařazení: Pune, Maharashtra, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 18° 28' 0" North, 73° 59' 0" East

Phūrsungi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PhursungiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phūrsungi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phursungi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pune, Maharashtra, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 28' 0" North, 73° 59' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phūrsungi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phūrsungi

Hotely Phūrsungi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phūrsungi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phūrsungi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phūrsungi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phūrsungi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phūrsungi

3D mapa Phūrsungi v Google Earth

satelitní 3D mapa Phūrsungi, Indie

3D mapa PhūrsungiGoogle Earth – podívejte se na Phūrsungi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phūrsungi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phūrsungi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phūrsungi, Indie v Google Earth »

Letiště Phūrsungi a okolí

Letiště ve městě Phūrsungi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phūrsungi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phūrsungi (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phūrsungi a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phūrsungi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phūrsungi: textový odkaz

satelitní mapu Phūrsungi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phūrsungi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phūrsungi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phūrsungi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phūrsungi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Myllykarttu v oblasti Pirkanmaa, Lansi-Suomi, Finsko
  2. Kumail v oblasti Khuzestan, Írán
  3. Los Pozos v oblasti Santa Ana, Francisco Morazan, Honduras

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.