3D mapa Mahābaleshwar

Satelitní mapa Mahābaleshwar

název bez diakritiky: Mahabaleshwar
správní zařazení: Satara, Maharashtra, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 17° 55' 0" North, 73° 40' 0" East

Mahābaleshwar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MahabaleshwarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mahābaleshwar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mahabaleshwar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Satara, Maharashtra, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 17° 55' 0" North, 73° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mahābaleshwar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mahābaleshwar

Hotely Mahābaleshwar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mahābaleshwar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mahābaleshwar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mahābaleshwar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mahābaleshwar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mahābaleshwar

3D mapa Mahābaleshwar v Google Earth

satelitní 3D mapa Mahābaleshwar, Indie

3D mapa MahābaleshwarGoogle Earth – podívejte se na Mahābaleshwar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mahābaleshwar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mahābaleshwar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mahābaleshwar, Indie v Google Earth »

Letiště Mahābaleshwar a okolí

Letiště ve městě Mahābaleshwar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mahābaleshwar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mahābaleshwar (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mahābaleshwar a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mahābaleshwar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mahābaleshwar: textový odkaz

satelitní mapu Mahābaleshwar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mahābaleshwar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mahābaleshwar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mahābaleshwar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mahābaleshwar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dianda v oblasti Dayi, Volta, Ghana
  2. Du La v oblasti Nam Thanh, Hai Hung, Vietnam
  3. Vcelary v oblasti Uherské HradiŠtě, Zlínský kraj, Česká republika
  4. Priseka v oblasti Havlíčkuv Brod, Vysočina, Česká republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.