3D mapa Ledva Chinchola

Satelitní mapa Ledva Chinchola

název bez diakritiky: Ledva Chinchola
správní zařazení: Solapur, Maharashtra, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 17° 25' 0" North, 75° 18' 0" East

Ledva Chinchola a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ledva ChincholaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ledva Chinchola. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ledva Chinchola, administrativně je místo zařazeno do oblasti Solapur, Maharashtra, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 17° 25' 0" North, 75° 18' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ledva Chinchola v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ledva Chinchola

Hotely Ledva Chinchola: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ledva Chinchola: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ledva Chinchola, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ledva Chinchola Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ledva Chinchola. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ledva Chinchola

3D mapa Ledva Chinchola v Google Earth

satelitní 3D mapa Ledva Chinchola, Indie

3D mapa Ledva ChincholaGoogle Earth – podívejte se na Ledva Chinchola z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ledva Chinchola dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ledva Chinchola shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ledva Chinchola, Indie v Google Earth »

Letiště Ledva Chinchola a okolí

Letiště ve městě Ledva Chinchola a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ledva Chinchola říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ledva Chinchola (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ledva Chinchola a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ledva Chinchola

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ledva Chinchola: textový odkaz

satelitní mapu Ledva Chinchola: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ledva Chinchola

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ledva Chinchola: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ledva Chinchola: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ledva Chinchola: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mukimi-a-Mwala v oblasti Kasai-Occidental, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Tudong v oblasti Huitong, Hunan, Čína
  3. Kotar v oblasti Hamadan, Írán
  4. Donji Zelenikovac v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  5. Lindenau v oblasti Ostprignitz-Ruppin, Brandenburg, Brandenburg, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.