3D mapa Mādha

Satelitní mapa Mādha

název bez diakritiky: Madha
správní zařazení: Solapur, Maharashtra, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 18° 1' 0" North, 75° 31' 0" East

Mādha a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MadhaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mādha. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Madha, administrativně je místo zařazeno do oblasti Solapur, Maharashtra, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 1' 0" North, 75° 31' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mādha v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mādha

Hotely Mādha: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mādha: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mādha, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mādha Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mādha. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mādha

3D mapa Mādha v Google Earth

satelitní 3D mapa Mādha, Indie

3D mapa MādhaGoogle Earth – podívejte se na Mādha z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mādha dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mādha shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mādha, Indie v Google Earth »

Letiště Mādha a okolí

Letiště ve městě Mādha a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mādha říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mādha (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mādha a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mādha

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mādha: textový odkaz

satelitní mapu Mādha: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mādha

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mādha: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mādha: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mādha: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bigjouane v oblasti Tiznit, Sud, Maroko
  2. North Balia v oblasti Chandpur Zl, Chittagong Div, Bangladéš
  3. Vargem Grande v oblasti Xique-Xique, Bahia, Brazílie
  4. Las Palomas v oblasti Santa Cruz de Tenerife, Islas Canarias, Španělsko
  5. Chaunghnakwa v oblasti Kyaikmaraw, Mon, Barma
  6. Tokhtarevo v oblasti Suksunskiy rayon, Permskaya Oblast, Rusko
  7. Acul Samedi v oblasti Nord-Est, Haiti

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.