3D mapa Amritsar

Satelitní mapa Amritsar

název bez diakritiky: Amritsar
správní zařazení: Amritsar, Punjab, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 31° 37' 59" North, 74° 51' 56" East

Amritsar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AmritsarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Amritsar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Amritsar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Amritsar, Punjab, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 37' 59" North, 74° 51' 56" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Amritsar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Amritsar

Hotely Amritsar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Amritsar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Amritsar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Amritsar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Amritsar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Amritsar

3D mapa Amritsar v Google Earth

satelitní 3D mapa Amritsar, Indie

3D mapa AmritsarGoogle Earth – podívejte se na Amritsar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Amritsar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Amritsar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Amritsar, Indie v Google Earth »

Letiště Amritsar a okolí

Letiště ve městě Amritsar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Amritsar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Amritsar (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Amritsar a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Amritsar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Amritsar: textový odkaz

satelitní mapu Amritsar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Amritsar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Amritsar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Amritsar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Amritsar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gornja Vraca v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  2. Gorki v oblasti Klinskiy rayon, Moscovskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.