3D mapa Bundāla

Satelitní mapa Bundāla

název bez diakritiky: Bundala
správní zařazení: Amritsar, Punjab, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 31° 31' 59" North, 74° 58' 40" East

Bundāla a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BundalaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bundāla. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bundala, administrativně je místo zařazeno do oblasti Amritsar, Punjab, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 31' 59" North, 74° 58' 40" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bundāla v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bundāla

Hotely Bundāla: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bundāla: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bundāla, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bundāla Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bundāla. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bundāla

3D mapa Bundāla v Google Earth

satelitní 3D mapa Bundāla, Indie

3D mapa BundālaGoogle Earth – podívejte se na Bundāla z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bundāla dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bundāla shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bundāla, Indie v Google Earth »

Letiště Bundāla a okolí

Letiště ve městě Bundāla a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bundāla říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bundāla (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bundāla a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bundāla

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bundāla: textový odkaz

satelitní mapu Bundāla: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bundāla

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bundāla: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bundāla: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bundāla: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Christopher v oblasti Chattahoochee County, Georgia, Spojené státy americké
  2. Baskovskoye v oblasti Petukhovskiy rayon, Kurganskaya Oblast, Rusko
  3. Mandu v oblasti Dhar, Madhya Pradesh, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.