3D mapa Jandiāla Guru

Satelitní mapa Jandiāla Guru

název bez diakritiky: Jandiala Guru
správní zařazení: Amritsar, Punjab, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 31° 33' 41" North, 75° 1' 36" East

Jandiāla Guru a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Jandiala GuruVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jandiāla Guru. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jandiala Guru, administrativně je místo zařazeno do oblasti Amritsar, Punjab, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 33' 41" North, 75° 1' 36" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jandiāla Guru v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jandiāla Guru

Hotely Jandiāla Guru: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jandiāla Guru: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jandiāla Guru, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jandiāla Guru Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jandiāla Guru. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Jandiāla Guru

3D mapa Jandiāla Guru v Google Earth

satelitní 3D mapa Jandiāla Guru, Indie

3D mapa Jandiāla GuruGoogle Earth – podívejte se na Jandiāla Guru z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jandiāla Guru dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jandiāla Guru shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jandiāla Guru, Indie v Google Earth »

Letiště Jandiāla Guru a okolí

Letiště ve městě Jandiāla Guru a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jandiāla Guru říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jandiāla Guru (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jandiāla Guru a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jandiāla Guru

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jandiāla Guru: textový odkaz

satelitní mapu Jandiāla Guru: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jandiāla Guru

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jandiāla Guru: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jandiāla Guru: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jandiāla Guru: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mirgolabad v oblasti Sistan and Baluchestan, Írán
  2. Jodhatti v oblasti Belgaum, Karnataka, Indie
  3. Heisaka v oblasti Aichi, Tokai, Japonsko
  4. Roma de Jos v oblasti Botosani, Rumunsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.