3D mapa Shām Nagar

Satelitní mapa Shām Nagar

název bez diakritiky: Sham Nagar
správní zařazení: Amritsar, Punjab, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 31° 45' 58" North, 75° 2' 2" East

Shām Nagar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sham NagarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Shām Nagar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sham Nagar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Amritsar, Punjab, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 45' 58" North, 75° 2' 2" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Shām Nagar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Shām Nagar

Hotely Shām Nagar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Shām Nagar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shām Nagar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Shām Nagar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shām Nagar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Shām Nagar

3D mapa Shām Nagar v Google Earth

satelitní 3D mapa Shām Nagar, Indie

3D mapa Shām NagarGoogle Earth – podívejte se na Shām Nagar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Shām Nagar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Shām Nagar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Shām Nagar, Indie v Google Earth »

Letiště Shām Nagar a okolí

Letiště ve městě Shām Nagar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Shām Nagar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Shām Nagar (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Shām Nagar a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Shām Nagar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Shām Nagar: textový odkaz

satelitní mapu Shām Nagar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Shām Nagar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Shām Nagar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Shām Nagar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Shām Nagar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mwanauta v oblasti Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Ban Sammachot (1) v oblasti Ratchaburi, Central, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.