3D mapa Sohiān Kalān

Satelitní mapa Sohiān Kalān

název bez diakritiky: Sohian Kalan
správní zařazení: Amritsar, Punjab, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 31° 45' 0" North, 74° 55' 0" East

Sohiān Kalān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sohian KalanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sohiān Kalān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sohian Kalan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Amritsar, Punjab, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 45' 0" North, 74° 55' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sohiān Kalān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sohiān Kalān

Hotely Sohiān Kalān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sohiān Kalān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sohiān Kalān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sohiān Kalān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sohiān Kalān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sohiān Kalān

3D mapa Sohiān Kalān v Google Earth

satelitní 3D mapa Sohiān Kalān, Indie

3D mapa Sohiān KalānGoogle Earth – podívejte se na Sohiān Kalān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sohiān Kalān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sohiān Kalān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sohiān Kalān, Indie v Google Earth »

Letiště Sohiān Kalān a okolí

Letiště ve městě Sohiān Kalān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sohiān Kalān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sohiān Kalān (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sohiān Kalān a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sohiān Kalān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sohiān Kalān: textový odkaz

satelitní mapu Sohiān Kalān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sohiān Kalān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sohiān Kalān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sohiān Kalān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sohiān Kalān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El Guano v oblasti Machiques de Perija, Zulia, Venezuela
  2. Bare v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  3. Goth Muhammad Yusuf v oblasti Tharparkar, Sind, Pákistán
  4. Fort Hill v oblasti Lynchburg City, Virginia, Spojené státy americké
  5. Telukmelano v oblasti Ketapang, Kalimantan Barat, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.