3D mapa Fīrozpur

Satelitní mapa Fīrozpur

název bez diakritiky: Firozpur
správní zařazení: Firozpur, Punjab, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 30° 55' 0" North, 74° 36' 0" East

Fīrozpur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa FirozpurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Fīrozpur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Firozpur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Firozpur, Punjab, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 55' 0" North, 74° 36' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Fīrozpur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Fīrozpur

Hotely Fīrozpur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Fīrozpur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Fīrozpur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Fīrozpur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Fīrozpur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Fīrozpur

3D mapa Fīrozpur v Google Earth

satelitní 3D mapa Fīrozpur, Indie

3D mapa FīrozpurGoogle Earth – podívejte se na Fīrozpur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Fīrozpur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Fīrozpur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Fīrozpur, Indie v Google Earth »

Letiště Fīrozpur a okolí

Letiště ve městě Fīrozpur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Fīrozpur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Fīrozpur (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Fīrozpur a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Fīrozpur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Fīrozpur: textový odkaz

satelitní mapu Fīrozpur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Fīrozpur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Fīrozpur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Fīrozpur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Fīrozpur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rustico v oblasti Queens County, Prince Edward Island, Kanada
  2. Spruce (historical) v oblasti Placer County, California, Spojené státy americké
  3. Salobra v oblasti P. Murtinho, Mato Grosso do Sul, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.