3D mapa Pāndukeshwar

Satelitní mapa Pāndukeshwar

název bez diakritiky: Pandukeshwar
správní zařazení: Chamoli, Uttar Pradesh, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 30° 39' 0" North, 79° 34' 0" East

Pāndukeshwar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PandukeshwarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pāndukeshwar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pandukeshwar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chamoli, Uttar Pradesh, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 39' 0" North, 79° 34' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pāndukeshwar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pāndukeshwar

Hotely Pāndukeshwar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pāndukeshwar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pāndukeshwar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pāndukeshwar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pāndukeshwar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pāndukeshwar

3D mapa Pāndukeshwar v Google Earth

satelitní 3D mapa Pāndukeshwar, Indie

3D mapa PāndukeshwarGoogle Earth – podívejte se na Pāndukeshwar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pāndukeshwar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pāndukeshwar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pāndukeshwar, Indie v Google Earth »

Letiště Pāndukeshwar a okolí

Letiště ve městě Pāndukeshwar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pāndukeshwar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pāndukeshwar (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pāndukeshwar a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pāndukeshwar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pāndukeshwar: textový odkaz

satelitní mapu Pāndukeshwar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pāndukeshwar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pāndukeshwar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pāndukeshwar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pāndukeshwar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Milan v oblasti Milan, Caqueta, Kolumbie
  2. Hasselhoek v oblasti Oost-Vlaanderen, Vlaanderen, Belgie
  3. Koukounara v oblasti Khania, Kriti, Řecko
  4. Naesal-li v oblasti Kyongsangnam-Do, Korejská republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.