3D mapa Lucknow

Satelitní mapa Lucknow

název bez diakritiky: Lucknow
správní zařazení: Lucknow, Uttar Pradesh, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 26° 51' 0" North, 80° 55' 0" East

Lucknow a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LucknowVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lucknow. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lucknow, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lucknow, Uttar Pradesh, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 51' 0" North, 80° 55' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lucknow v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lucknow

Hotely Lucknow: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lucknow: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lucknow, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lucknow Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lucknow. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Lucknow

3D mapa Lucknow v Google Earth

satelitní 3D mapa Lucknow, Indie

3D mapa LucknowGoogle Earth – podívejte se na Lucknow z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lucknow dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lucknow shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lucknow, Indie v Google Earth »

Letiště Lucknow a okolí

Letiště ve městě Lucknow a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lucknow říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lucknow (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lucknow a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lucknow

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lucknow: textový odkaz

satelitní mapu Lucknow: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lucknow

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lucknow: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lucknow: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lucknow: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Queseria v oblasti Pedasi, Los Santos, Panama
  2. Culasi v oblasti Leyte, Region 8, Filipíny
  3. Playa Grande v oblasti Dist. Tuxtepec, Oaxaca, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.