3D mapa Beliaghata

Satelitní mapa Beliaghata

název bez diakritiky: Beliaghata
správní zařazení: Calcutta, West Bengal, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 22° 34' 0" North, 88° 23' 0" East

Beliaghata a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BeliaghataVítejte na stránce věnované satelitní mapě Beliaghata. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Beliaghata, administrativně je místo zařazeno do oblasti Calcutta, West Bengal, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 34' 0" North, 88° 23' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Beliaghata v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Beliaghata

Hotely Beliaghata: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Beliaghata: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Beliaghata, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Beliaghata Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Beliaghata. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Beliaghata

3D mapa Beliaghata v Google Earth

satelitní 3D mapa Beliaghata, Indie

3D mapa BeliaghataGoogle Earth – podívejte se na Beliaghata z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Beliaghata dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Beliaghata shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Beliaghata, Indie v Google Earth »

Letiště Beliaghata a okolí

Letiště ve městě Beliaghata a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Beliaghata říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Beliaghata (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Beliaghata a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Beliaghata

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Beliaghata: textový odkaz

satelitní mapu Beliaghata: obrázkový odkaz

satelitní mapu Beliaghata

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Beliaghata: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Beliaghata: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Beliaghata: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gornaya Shal'dikha v oblasti Kirovskiy rayon, Leningradskaya Oblast, Rusko
  2. Pirainha v oblasti Aquidauana, Mato Grosso do Sul, Brazílie
  3. Lubyanoye v oblasti Chernyanskiy rayon, Belgorodskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.