3D mapa Dārjiling

Satelitní mapa Dārjiling

název bez diakritiky: Darjiling
správní zařazení: Darjiling, West Bengal, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 27° 2' 0" North, 88° 16' 0" East

Dārjiling a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DarjilingVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dārjiling. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Darjiling, administrativně je místo zařazeno do oblasti Darjiling, West Bengal, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 2' 0" North, 88° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dārjiling v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dārjiling

Hotely Dārjiling: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dārjiling: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dārjiling, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dārjiling Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dārjiling. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Dārjiling

3D mapa Dārjiling v Google Earth

satelitní 3D mapa Dārjiling, Indie

3D mapa DārjilingGoogle Earth – podívejte se na Dārjiling z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dārjiling dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dārjiling shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dārjiling, Indie v Google Earth »

Letiště Dārjiling a okolí

Letiště ve městě Dārjiling a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dārjiling říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dārjiling (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dārjiling a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dārjiling

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dārjiling: textový odkaz

satelitní mapu Dārjiling: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dārjiling

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dārjiling: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dārjiling: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dārjiling: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Bang Khanmak Nua v oblasti Lop Buri, Central, Thajsko
  2. Kucelji v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  3. Koneyevo v oblasti Chukhlomskiy rayon, Kostromskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.