3D mapa Yogyakarta

Satelitní mapa Yogyakarta

název bez diakritiky: Yogyakarta
správní zařazení: Kodya Yogyakarta, D.I Yogyakarta, Indonésie, Asie
zeměpisná poloha: 7° 48' 0" South, 110° 22' 0" East

Yogyakarta a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa YogyakartaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Yogyakarta. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Yogyakarta, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kodya Yogyakarta, D.I Yogyakarta, Indonésie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 48' 0" South, 110° 22' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Yogyakarta v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Yogyakarta

Hotely Yogyakarta: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Yogyakarta: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Yogyakarta, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Yogyakarta Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Yogyakarta. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Yogyakarta

3D mapa Yogyakarta v Google Earth

satelitní 3D mapa Yogyakarta, Indonésie

3D mapa YogyakartaGoogle Earth – podívejte se na Yogyakarta z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Yogyakarta dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Yogyakarta shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Yogyakarta, Indonésie v Google Earth »

Letiště Yogyakarta a okolí

Letiště ve městě Yogyakarta a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Yogyakarta říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Yogyakarta (Indonésie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Yogyakarta a celou oblast Indonésie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Yogyakarta

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Yogyakarta: textový odkaz

satelitní mapu Yogyakarta: obrázkový odkaz

satelitní mapu Yogyakarta

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Yogyakarta: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Yogyakarta: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Yogyakarta: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Uspen'ye v oblasti Parfenevskiy rayon, Kostromskaya Oblast, Rusko
  2. Kaphamtengo v oblasti Central, Malawi
  3. El Rodeito v oblasti Maraita, Francisco Morazan, Honduras
  4. Al Harib v oblasti Hasaka (Al Haksa), Sýrie
  5. Rancho v oblasti Tecate, Baja California, Mexiko
  6. Grindon v oblasti Staffordshire County, West Midlands, England, Velká Británie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.