3D mapa Gandekan

Satelitní mapa Gandekan

název bez diakritiky: Gandekan
správní zařazení: Sleman, D.I Yogyakarta, Indonésie, Asie
zeměpisná poloha: 7° 46' 57" South, 110° 25' 18" East

Gandekan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GandekanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gandekan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gandekan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sleman, D.I Yogyakarta, Indonésie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 46' 57" South, 110° 25' 18" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gandekan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gandekan

Hotely Gandekan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gandekan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gandekan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gandekan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gandekan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gandekan

3D mapa Gandekan v Google Earth

satelitní 3D mapa Gandekan, Indonésie

3D mapa GandekanGoogle Earth – podívejte se na Gandekan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gandekan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gandekan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gandekan, Indonésie v Google Earth »

Letiště Gandekan a okolí

Letiště ve městě Gandekan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gandekan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gandekan (Indonésie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gandekan a celou oblast Indonésie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gandekan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gandekan: textový odkaz

satelitní mapu Gandekan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gandekan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gandekan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gandekan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gandekan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Koskuduk v oblasti Alma-Ata, Kazachstán
  2. Kinduti v oblasti Kinshasa, Demokratická republika Kongo (Zair)
  3. Zubakhi v oblasti Chernihivska, Ukrajina
  4. Par Ghara v oblasti Loralai, Baluchistan, Pákistán
  5. Betalahaka Avaratra v oblasti Ihosy, Fianarantsoa, Madagaskar

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.