3D mapa Pondokungu

Satelitní mapa Pondokungu

název bez diakritiky: Pondokungu
správní zařazení: Jakarta Selatan, Dki Jakarta, Indonésie, Asie
zeměpisná poloha: 6° 12' 14" South, 106° 58' 32" East

Pondokungu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PondokunguVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pondokungu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pondokungu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jakarta Selatan, Dki Jakarta, Indonésie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 12' 14" South, 106° 58' 32" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pondokungu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pondokungu

Hotely Pondokungu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pondokungu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pondokungu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pondokungu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pondokungu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pondokungu

3D mapa Pondokungu v Google Earth

satelitní 3D mapa Pondokungu, Indonésie

3D mapa PondokunguGoogle Earth – podívejte se na Pondokungu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pondokungu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pondokungu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pondokungu, Indonésie v Google Earth »

Letiště Pondokungu a okolí

Letiště ve městě Pondokungu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pondokungu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pondokungu (Indonésie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pondokungu a celou oblast Indonésie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pondokungu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pondokungu: textový odkaz

satelitní mapu Pondokungu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pondokungu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pondokungu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pondokungu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pondokungu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dattaung v oblasti Myebon, Arakan (Rakhine), Barma
  2. Liesen v oblasti Hochsauerlandkreis, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Německo
  3. Aondo Ana v oblasti Gwer, Benue, Nigérie
  4. Wernersville v oblasti Berks County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  5. Los Guineos v oblasti Azacualpa, Santa Barbara, Honduras
  6. Kolonia Wola Branicka v oblasti Zgierz, Lodzkie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.