3D mapa Yabowo

Satelitní mapa Yabowo

název bez diakritiky: Yabowo
správní zařazení: Merauke, Irian Jaya, Indonésie, Asie
zeměpisná poloha: 7° 49' 0" South, 139° 5' 0" East

Yabowo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa YabowoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Yabowo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Yabowo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Merauke, Irian Jaya, Indonésie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 49' 0" South, 139° 5' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Yabowo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Yabowo

Hotely Yabowo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Yabowo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Yabowo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Yabowo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Yabowo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Yabowo

3D mapa Yabowo v Google Earth

satelitní 3D mapa Yabowo, Indonésie

3D mapa YabowoGoogle Earth – podívejte se na Yabowo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Yabowo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Yabowo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Yabowo, Indonésie v Google Earth »

Letiště Yabowo a okolí

Letiště ve městě Yabowo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Yabowo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Yabowo (Indonésie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Yabowo a celou oblast Indonésie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Yabowo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Yabowo: textový odkaz

satelitní mapu Yabowo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Yabowo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Yabowo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Yabowo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Yabowo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cermuno v oblasti Asturias, Asturias, Španělsko
  2. Balbal v oblasti Ain Dafla, Alžírsko
  3. Dayr Harish v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen
  4. Yamoto v oblasti Miyagi, Tohoku, Japonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.