3D mapa Warponwar

Satelitní mapa Warponwar

název bez diakritiky: Warponwar
správní zařazení: Yapen Waropen, Irian Jaya, Indonésie, Asie
zeměpisná poloha: 1° 46' 0" South, 136° 50' 0" East

Warponwar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa WarponwarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Warponwar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Warponwar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Yapen Waropen, Irian Jaya, Indonésie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 46' 0" South, 136° 50' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Warponwar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Warponwar

Hotely Warponwar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Warponwar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Warponwar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Warponwar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Warponwar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Warponwar

3D mapa Warponwar v Google Earth

satelitní 3D mapa Warponwar, Indonésie

3D mapa WarponwarGoogle Earth – podívejte se na Warponwar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Warponwar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Warponwar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Warponwar, Indonésie v Google Earth »

Letiště Warponwar a okolí

Letiště ve městě Warponwar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Warponwar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Warponwar (Indonésie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Warponwar a celou oblast Indonésie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Warponwar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Warponwar: textový odkaz

satelitní mapu Warponwar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Warponwar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Warponwar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Warponwar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Warponwar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Leun Noy v oblasti Lao Ngam, Saravane, Laos
  2. Csonkatanya v oblasti Komarom-Esztergom, Maďarsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.