3D mapa Tenggilis Timur

Satelitní mapa Tenggilis Timur

název bez diakritiky: Tenggilis Timur
správní zařazení: Gresik, Jawa Timur, Indonésie, Asie
zeměpisná poloha: 7° 19' 16" South, 112° 45' 19" East

Tenggilis Timur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tenggilis TimurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tenggilis Timur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tenggilis Timur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gresik, Jawa Timur, Indonésie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 19' 16" South, 112° 45' 19" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tenggilis Timur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tenggilis Timur

Hotely Tenggilis Timur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tenggilis Timur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tenggilis Timur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tenggilis Timur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tenggilis Timur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tenggilis Timur

3D mapa Tenggilis Timur v Google Earth

satelitní 3D mapa Tenggilis Timur, Indonésie

3D mapa Tenggilis TimurGoogle Earth – podívejte se na Tenggilis Timur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tenggilis Timur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tenggilis Timur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tenggilis Timur, Indonésie v Google Earth »

Letiště Tenggilis Timur a okolí

Letiště ve městě Tenggilis Timur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tenggilis Timur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tenggilis Timur (Indonésie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tenggilis Timur a celou oblast Indonésie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tenggilis Timur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tenggilis Timur: textový odkaz

satelitní mapu Tenggilis Timur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tenggilis Timur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tenggilis Timur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tenggilis Timur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tenggilis Timur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tianjintan v oblasti Wangjiang, Anhui, Čína
  2. Warsaw v oblasti Wyoming County, New York, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.